Põhimõtted, mis on meie dermokosmeetilise nahahoolduse aluseks

Eucerin on nahahooldustoodete kaubamärk, mida soovitavad dermatoloogid ja mille aluseks on aus nahateadus. Meie tooted aitavad hoida ja taastada naha head seisukorda, tagades, et see näeb välja terve ja särav.

 

Eucerin – 100 aasta jagu uuendusi nahateaduses

Tehes koostööd dermatoloogidega ja tuginedes uusimatele tehnoloogilistele edusammudele, pakub Eucerin usaldusväärseid ja väga tõhusaid tooteuuendusi, milles on järgitud kõrgeimaid dermatoloogianorme.

Kuna Eucerinis suhtutakse toimeainete valimisse ja kliiniliste tõendite olemasolusse väga tõsiselt, on meie tooted tuntud eelkõige esmaklassilise kvaliteedi, tõhususe ning suurepärase talutavuse poolest.

Tänu sellele, et meie tegevuse keskmes on meditsiiniteadmised, asjatundlikkus ja iluravi, on just Eucerin nahahooldustoodete kaubamärk, mille aluseks on terviklik dermokosmeetiline käsitlus.
 
Rohkem kui 100 aasta jagu Beiersdorfi teadusuuringuid aitavad Eucerinil suurendada välist ilu ja sisemist meelerahu ning tõsta enesehinnangut. Eucerin®, mis tagab silmanähtavalt tervema ja säravama naha, on ainus kaubamärk, mille nurgakivi on MEDITSIINILINE NAHATEADUS, MIS ANNAB MÄRGATAVAID TULEMUSI.

Lugege lähemalt Beiersdorfi säästvuspõhimõtete kohta.

Beiersdorfi uurimiskeskus
Beiersdorfi uurimiskeskus Hamburgis Saksamaal.
Karin Hannig
Karin Hannig, rahvusvaheliste apteegikosmeetika kaubamärkide valdkonna vanemasepresident

Uudiskirja tellimine

Eucerini värskete uudistega kursis olemiseks ja uudiskirja tellimiseks täida palun järgmised väljad.

  • Proovi uusi tooteid
  • Osale ekslusiivsetel loosimistel
  • Hangi uusimat teavet ja näpunäiteid