Ocean Formula

Kuidas me kasutame teadust ja teadmisi meie päikesekaitsetoodete toimimise tagamiseks tasakaalus ookeanidega

Ookeanid on meie planeedi kogu elu jaoks väga tähtsad. Neis pulbitseb maailm, mis on rikas bioloogilise mitmekesisuse poolest, ja need koguvad inimtegevusega tekitatud CO₂. Tegelikult on hinnatud, et 50% eluandvast hapnikust tuleb ookeanidest, kuna plankton ja ookeani taimed imavad CO₂ ja vabastavad O₂ tagasi atmosfääri (Kui palju lisavad ookeanid maailma hapnikku? | Maa | EarthSky).

Just sel põhjusel töötame selle nimel, et kõik meie Eucerini kosmeetilised päikesehoolduse tooted oleksid valmistatud austusega ookeani vastu. Meie Eucerinis usume, et ookeane tuleb kohelda hoole ja austusega. Ja me teame, et see on jagatud vastutus, mis hõlmab meid kõiki. Seetõttu on kõik meie päikesehoolduse koostised nüüd ookeanisõbralikud.

Mida me mõtleme ookeanisõbralikkuse all?

Peame silmas seda, et meie päikesehooldustooted toimivad kooskõlas ookeanide ja nendes peituva elustikuga ning teaduslike ja jätkusuutlike otsuste tegemise kaudu – tegemata järeleandmisi tõhusa ja elumuutva dermatoloogilise nahahoolduse pakkumises. See on arvamus, mis on Ocean koostise taga.

Minnes pealispinnast kaugemale

Eucerin on üle 100 aasta loonud ja pakkunud elumuutvaid dermatoloogilisi nahahooldustooteid. Oleme aidanud miljonitel inimestel üle saada naha seisunditest, tervisemuredest ja sotsiaalsest häbimärgistamisest. Me usume jõusse, mis muudab elu paremaks, ja HOOLIMISSE peale nahahoolduse. See tähendab, et võtame vastutuse teie naha ja planeedi eest. Seetõttu oleme kohustatud parandama oluliselt oma äritegevust planeedi ja kogu sellel leiduva elu pärast.  Meie täielikud jätkusuutlikkuse eesmärgid leiate siit. 

Sellegipoolest tunneme erilist vastutust oma päikesehooldustoodete eest – mida miljonid inimesed üle kogu maailma kasutavad enne meie ookeanidega kokkupuutumist – seega me läheme oma jõupingutustega aina kaugemale ja kaugemale, et tagada parimad kaitseomadused ja vähendada mõju ookeanidele.

Mida oleme siiani saavutanud

Meie missiooniks on alati olnud luua päikesekaitsetooteid, mis võimaldavad teil ja teie lähedastel nautida päikest kaitstuna. Tuginedes uusimatele teaduslikele arengutele ja meie kogutud teadmistele, on meie päikesekaitse teadlased välja töötanud päikesekaitse koostised, millel on kõrgeimad kaitseomadused ja mille mõju ookeanidele on vähendatud.

100% mikroplastivabad koostised

Ajalooliselt on paljude kosmeetikatoodete jaoks vaja mikroplasti, et see toimiks tõhusalt. Need mikroplasti osakesed on väikesed (väiksemad kui 5mm), need ei lagune ja ei lahustu vees*. Sellisena võivad nad teha ökosüsteemile väga suurt kahju.

2013. aastal oli Eucerini emaettevõte Beiersdorf üks esimesi kosmeetikafirmasid, kes otsustas lõpetada polüetüleenist koorivate osakeste (mis on rohkem tuntud mikrohelmestena) kasutamise.

2015. aastal vahetas Eucerin need polüetüleenosakesed keskkonnasõbralikumate alternatiivide vastu, nagu mikrokristalltselluloosi osakesed, dioksiidi osakesed või kastoorvaha. Need keskkonnasõbralikud alternatiivid on sama õrnad ja nahasõbralikud kui nende eelkäijad ning nendega saadakse sama kooriv toime.

2020. aastal eemaldasime nailoni, mis on üht tüüpi mikroplast, ja kohandasime vastavaid toote koostisi.

Võime uhkusega öelda, et 2022. aasta lõpu seisuga on kõik meie kosmeetilised päikesekaitse koostised 100% mikroplastivabad*.

Biolagunevad polümeerid

Polümeerid on üheks koostisosaks, mis võimaldavad meil muuta seda, kuidas meie tooted toimivad ja millise tunde need tekitavad. Näiteks üks polümeer aitab tekitada nahale õhukese katte. Teised muudavad need vastupidavaks vee ja higi suhtes. Ilmselgelt on need elemendid olulised teie ohutuse tagamiseks.

Neid omadusi on looduslikult eriti raske leida, mis tähendab, et kuni viimase ajani pidime kasutama mittebiolagunevaid polümeere Siiski oleme teinud suuri edusamme ja juba suurendanud biolagunevate alternatiivide kasutamist. See tähendab, et mikroobid saavad neid süüa ja sulandada neid loodusesse tagasi viimiseks. Meie eesmärk on see, et aastaks 2025 kasutaksime ainult biolagunevaid polümeere.

UV-filtrid

UV-filtrid on tõhusa päikesekaitsekreemi olulised koostisosad, kuid meie teadus- ja arenduskeskuse teaduslike läbimurrete kaudu suudame nüüd kombineerida filtreid viisil, mis võimaldab kasutada vähem filtreid ja seega vähem mõjutada keskkonda, säilitades samal ajal UV-kaitse.

See täiustatud UV-filtrisüsteem tähendab seda, et meie tooted on optimeeritud biolagunevuse jaoks.

Ocean Formula tulevik

Kuid me ei peatu sellega. Meil on veel palju plaane, kuidas muuta oma päikesekaitsekreem ja kõik meie tooted teie, ookeanide ja kogu planeedi jaoks paremaks. See on arvamus, mis on Ocean koostise taga.

*Mikroplastid, nagu on määratlenud UNEP. Välja jäetakse OTC tooted USA-s.

Kaitse oma nahka