TÕESTATULT TOIMIV UUENDUS –

nahateadus, mis toob tulemusi

Sellised nahaprobleemid nagu akne, atoopiline dermatiit ja hüperpigmentatsioon ei mõjuta mitte ainult välimust, vaid sageli ka enesehinnangut ja meeleolu ning lõppkokkuvõttes elukvaliteeti. Eucerin® pakub nahahoolduses tõhusaid, hästi talutavaid ja kliiniliselt tõestatud toimega uuenduslikke tooteid, mis aitavad parandada naha seisukorda ning nautida elu taas täiel rinnal.

EUCERIN ATOPICONTROL

„SELLEST OLI TÕESTI ABI VÄGA KUIVA JA SÜGELEVA NAHA KORRAL“ ANGELIKA (29), JONATHAN (11 ELUKUUD) JA VEEL SÜNDIMATA NOELIA
Loe rohkem

EUCERIN AQUAPHOR

„SEE TEGI TÕESTI IMET“ KARINA (41)
Loe rohkem

EUCERIN DERMOPURE

„NÜÜD VÕIN OMA NAHA ÜLE UHKE OLLA“ EUNGYU (27)
Loe rohkem

EUCERIN HYALURON

„KAS KAALUKSIN TAAS BOTOXI SÜSTE? KINDLASTI MITTE“ SARAH (53)
Loe rohkem

EUCERIN SUN PROTECTION

„OLEN KINDEL, ET MU NAHK ON HÄSTI KAITSTUD“ TONY (45)
Loe rohkem

EUCERIN ANTI-PIGMENT

„OLEN ÕNNELIK“ RUTH (20)
Loe rohkem

NAHATEEMALISED INTERVJUUD

Vaata lähemalt, mida inimesed oma nahast räägivad

Meie intervjuud annavad ülevaate inimeste elust, nende nahaprobleemidest ja sellest, kuidas dermokosmeetilised nahahooldustooted on neid aidanud.

PÄRISELU KOGEMUSED

Päris inimesed rääkimas päris nahaprobleemidest

Vestlesime Angelika, Karina, Sarah', Tony, Ruthi ja Eungyuga. Nahaprobleemid mõjutavad nende elu eri viisil. Tutvu nende kogemustega, veendumaks, et dermatoloogilistel nahahooldustoodetel võib tõepoolest olla elumuutev mõju.
Angelika naudib emaks olemist. Kui tema pojal Jonathanil tekkis atoopiline dermatiit ja ta kratsis oma nahka kuni veritsemiseni, ei teadnud Angelika, mida teha. Eucerin® AtopiControli tooted aitasid tal parandada oma poja naha seisukorda ja tõid talle meelerahu. Nüüd teab ta, mida võtta ette sügelevate laikude korral, et miski ei kahandaks Jonathani mängulusti ja et ta võiks emana olla kindel, et hoolitseb oma lapse naha eest parimal moel.
Vaata videointervjuud Angelikaga
Karina suur armastus on triatlon. Ent alguses tuli tal kannatada suurt valu: villide ja hõõrdunud naha tõttu oli finišijooneni jõudmine tõeline põrgupiin. Eucerin® Aquaphori tooted aitasid tal kaitsta oma nahka ning ennetada ville ja vigastusi. Tänu sobivatele nahahooldustoodetele ei pea ta enam armastatud harrastusega tegelemiseks kannatama. Nüüd ei suuda miski teda peatada!
Vaata videointervjuud Karinaga
Eungyu kannatas teismelisena akne käes ja see aeg oli talle väga raske. Pere ja sõprade kriitiliste märkuste tõttu tõmbus ta endasse. Ta eelistas püsida kodus ega kohtunud sõpradega, et teised ei märkaks tema turses aknelist nahka. Nüüd oskab ta aga probleemse naha eest õigesti hoolitseda ja tunneb end lõpuks ometi igati kindlalt. Tänu sellele on ta hakanud isegi näitlemisega tegelema.
Vaata videointervjuud Eungyuga
Kui Sarah hakkas aastate möödudes märkama nahal vananemisilminguid, otsustas ta teha kõik, mis võimalik, et neid edaspidi vältida. Mõnda aega lasi ta teha kortsudesse Botoxi süste, kuid lõpuks vaatas talle peeglist vastu täiesti võõras nägu. Nüüd kasutab ta Hyaluronic Acidi seerumit ja kreemi ning on lõpuks ometi oma välimusega rahul.
Vaata videointervjuud Sarah'ga
Kui Tonyl diagnoositi aktiiniline keratoos, tundis ta muret, kas ta saab edaspidi oma väikese pojaga õues mängida. Kuigi ta teadis hästi, et tal tuleb oma päikesest kahjustatud nahka igati kaitsta, ei olnud alatiseks nelja seina vahele sulgumine lahendus. Tänu Eucerin® Sun Protectioni toodetele saab ta taas pojaga õues mängida, oma nahka ohtu seadmata.
Vaata videointervjuud Tonyga
Ruth, kes kannatab hüperpigmentatsiooni käes, tundis alati, et teda vaadates ei näe inimesed muud kui tema ebaühtlast jumet. Aga siis avastas ta Eucerin® tooted, mis on mõeldud just selle nahaprobleemi jaoks. Nüüd tunneb Ruth end inimeste seas piisavalt kindlalt ja ta näol särab kaunis naeratus, sest ta on veendunud, et inimesed märkavad esimesena just seda.
Vaata videointervjuud Ruthiga
EUCERIN SOTSIAALMEEDIAS

Millised on sinu kogemused?

Sotsiaalmeediast leiad uusi ideid ning nõuandeid meie toodete ja nahahooldustoimingute kohta. Samuti oled oodatud jagama oma kogemusi sellest, mil moel on dermatoloogilised nahahooldustooted sinu elu muutnud: kirjuta sellest meile või tee postitus, kasutades teemaviidet #Skinterviews.

DERMOKOSMEETILISED NAHAHOOLDUSTOOTED

Dermatoloogilise nahahoolduse elumuutev jõud

Eucerin® on juba üle saja aasta pühendunud farmatseutiliste nahahooldustoodete teadusele. Püüdleme pidevalt teadusläbimurrete poole ning meie kindel eesmärk on töötada välja tõhusaid, hästi talutavaid ja kliiniliselt tõestatud toimega lahendusi. Meie tooted aitavad parandada naha seisukorda ja välimust, hoides selle kauni ja terve. Sest teame hästi, et kui soovime kaotada nahaprobleemid ja parandada püsivalt enesetunnet, on tarvis käegakatsutavaid ja silmnähtavaid tulemusi. Teame, et nahahooldustooted ei mõju üksnes nahale. Kui nahk on korras, tunned ka sina end paremini. Tutvu lähemalt dermatoloogilise nahahoolduse elumuutva jõuga.

Uudiskirja tellimine

Eucerini värskete uudistega kursis olemiseks ja uudiskirja tellimiseks täida palun järgmised väljad.

  • Proovi uusi tooteid
  • Osale ekslusiivsetel loosimistel
  • Hangi uusimat teavet ja näpunäiteid