Taastava toimega pihustatav salv kuivale või lõhenenud nahale

Kuidas hoolitseda suurte kuiva nahaga kehapiirkondade eest?

Näita Rohkem

Eucerin Aquaphor salv on paljude inimeste seas tuntud ja armastatud hooldustoode oma suurepäraste taastavate omaduste pärast. Väikestele väga kuiva nahaga kohtadele sobib leevenduseks suurepäraselt tavaline salv. 

Aga mida teha siis, kui nahakuivust esineb suuremates piirkondades või raskesti ligipääsetavates kohtades? Nende puhul ei pruugi salvi pealekandmine olla lihtne ja selleks võib kuluda palju aega. Seepärast on Eucerin töötanud välja pihustatava kehasalvi kuivale nahale. Koostiselt on see sama kui taastav salv, mida paljud on kasutanud aastaid nahaärrituse leevendamiseks, kuid nüüd on see saadaval uuenduslikul ja mugaval pihustataval kujul.  

 

Uuenduslik salv

Eucerin Aquaphor taastav salv on esmane valik paljudele, kes soovivad oma kuiva, väga kuiva või lõhenenud nahka parandada ja turgutada. Selle mitme toimega koostis sobib kerge põletuse, kuiva käe- ja küünenaha ning isegi beebide õrna naha eest hoolitsemiseks, kui mainida vaid mõnda kasutusvõimalust. 

Ent kui on tarvis kanda salvi suuremale kehapiirkonnale, millele on raske ligi pääseda, ei pruugi tavaline kehasalv või taastav kreem olla parim valik.

Seda silmas pidades töötas Eucerin kehasalvide tootekategoorias välja uuendusliku lahenduse – pihustatava salvi. Eucerin Aquaphor pihustatav kehasalv niisutab tõhusalt, aidates taastada väga kuiva ja ärritunud nahka. Tänu esmaklassilisele pihustile saab seda kergesti kanda suurtele piirkondadele ja raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse, näiteks jalgadele, seljale, kerele, kätele ja käelabadele ning isegi karedatele kandadele – see tekitab vaid hetkega jahutava tunde. 

Pihusta, kuhu soovid, et nautida juba hetke pärast jahutavat tunnet.

Pihustatavat salvi on kerge peale kanda ja pudelit saab kasutada isegi tagurpidi, nii et rahustava kehasalvi katkematu pihus jaotub ühtlaselt nahale. Nüüd on lihtne pakkuda kiiresti leevendust ja turgutust kõigile kehaosadele ja -piirkondadele. 

Kuivale nahale mõeldud hooldustoote edasiarendus

Eucerin Aquaphor nüüdseks palavalt armastatud taastav salv toodi esimest korda turule 1925. aastal USAs: see toode oli mõeldud selleks, et soodustada naha taastumist ning kiirendada kerge põletuse ravi ja ärritunud või väga kuiva ja lõhenenud naha uuenemist. Erinevalt teistest kehahooldustoodetest on see salv olnud edukas peamiselt tänu suurele tõhususele. See ei sisalda vett ja loob soodsa keskkonna kahjustunud või ärritunud naha uuenemiseks. Kuna salv on tundlikul või ärritunud nahal väga hästi talutav ja sobib selle eest hoolitsemiseks, on sellest saanud paljudes kodudes asendamatu abiline eri nahaprobleemide korral. 

Eucerin Aquaphor klassikalise taastava salvi toimeainete hulka kuuluvad pantenool ja glütseriin. Samad toimeained on ka pihustatava salvi koostises.  

Kuidas need koostisained täpselt toimivad? Pantenool ehk dekspantenool on tõhus niisutav aine, mis parandab naha pealiskihtide niiskussisaldust ja vähendab transepidermaalset veekadu. Tänu mõlemale toimele aitab see nahka uuendada ja parandada. Glütseriin on niiskusesäilitaja, mis seob ja talletab nahas vett. See on ka tõhus niisutaja, mis muudab naha siledaks ja tagab pikaajalise niisutuse. 

Ja kuna see väga tõhus salv on nüüd saadaval uuenduslikul pihustataval kujul, on seda lihtne kanda ka suurtele kehapiirkondadele ja raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse.

Üks toode – mitu otstarvet

Kuiva naha korral on igapäevaselt esineva nahaärrituse leevendamiseks sageli parim valik geel-kreem või taastav kreem, näiteks Eucerin ph5 õrnatoimeline kehakreem. Aga mida teha nahaärrituste korral, mis on tekkinud aktiivsema tegevuse, näiteks sportimise, matkamise või päikese käes viibimise käigus? 
Sellisel juhul sobib väikestele kehapiirkondadele kiireks leevenduseks suurepäraselt Eucerin Aquaphor taastav salv. Aga kui on tegu suuremate kehapiirkondade või raskesti ligipääsetavate kohtadega, on tarvis veidi teistsugust SOS-hooldust. 
Just siis tulebki appi Eucerin Aquaphor kehasalv, mis on uuenduslikul pihustataval kujul. 

SOS-hooldus kuivale või lõhenenud nahale
Ülitõhus taastav salv kuivale nahale

Näiteks jooksmisel või mõne võistkonnaspordialaga tegelemisel esineb sageli hõõrdunud kohti jalgade vahel. Kuigi tavaline salv aitab kindlasti nahka kaitsta, kulub selleks suuremate kehapiirkondade korral väga palju hooldustoodet ja aega. Ent kuna Eucerin Aquaphor pihustatav kehasalv on uuenduslikul kujul ja pihustatav isegi tagurpidi pudelist, on seda lihtne kanda just suurtele kehapiirkondadele ja raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse. Pihustatavat salvi on kerge peale kanda ning selle kõrgelt hinnatud koostis tekitab nahal vaid hetkega jahutava tunde, rahustades nahka ja moodustades sellel kaitsekihi, mis soodustab naha vee- ja hapnikuvahetust. 

Eucerin Aquaphor pihustatavat kehasalvi võib isegi kasutada nahahoolduseks pärast laserravi, et ergutada ja kiirendada ohutut taastumist. 

Asjatundjad usaldavad ja soovitavad

Dermatoloogid soovitavad
Dermatoloogid soovitavad

Dermatoloogid on aastaid soovitanud Eucerin Aquaphor taastavat salvi kui tõhusat hooldusvahendit, mis ei ummista poore ja sobib kuivale, väga kuivale või ärritunud nahale. Lisaks on tehtud hulk kliinilisi ja dermatoloogilisi uuringuid, et hinnata selle salvi SOS-hoolduse tõhusust. Samuti on kindlaks tehtud, et pihustatav salv aitab tõhusalt taastuda suurtel kehapiirkondadel ja raskesti ligipääsetavatel kohtadel. Toote kasutusuuringus, kus osales 120 kuiva nahaga naist vanuses 25–651, teatasid katseisikud pärast toote korrapärast kasutamist kahe nädala jooksul järgmistest tulemustest.

 

 

PiU
 Kasutusuuring
Rahustab kuiva ja karedat nahka vaid hetkega, pakkudes leevendust kogu päevaks
88% 
Toidab nahka kogu päeva jooksul  88%
Sobib suurepäraselt kuivale jala- ja kannanahale  87%
 Tekitab nahal värskendava ja jahutava tunde   82%


1 Beiersdorf AG kasutusuuring, Prantsusmaa, november 2019.

Täielik nahahooldusrutiin