DERMOPURE vähendab iluvigu kuni 64%

Masknega võitlemine - Mis seda põhjustab ja kuidas iluvigu vähendada?

1 minutit lugemist
Näita Rohkem

Mis on maskne?

Õige nahahooldus teeb koduse iluvigadega võitlemise lihtsaks
Mida teha maskne vastu võitlemiseks?

COVID-19 pandeemia ajal on kahtlemata tähtis kanda maski. Samas paneb see paljud inimesed kogu maailmas muretsema selle üle, kuidas mõjub mask nahale. Põhjuseks on üha laiemalt leviv maskne – maskikandmisest tekkinud akne. Masknet põhjustab liigsoojus, hõõrdumine ja/või surve maskiga kokkupuutuvale näopiirkonnale ning selle tõttu tekivad naha iluvead. 

On tõestatud, et Eucerin DERMOPURE tooted vähendavad iluvigu 64%*, kui kasutate nahahoolduses kombineerituna Eucerin DERMOPURE näopuhastusgeeli, DERMOPURE matistavat emulsiooni ja DERMOPURE nahka uuendavat seerumit.


*Kliiniliste uuringute tulemused pärast 8-nädalast kombineeritud kasutamist 90 vabatahtlikul.

Mida teha maskne vastu võitlemiseks?

DERMOPURE vähendab iluvigu kuni 64%

Niikaua kui maskide kandmine on osa igapäevaelust, püsib maskne tekkimise võimalus. Kuid Eucerin DermoPure toodetega on siiski võimalik õige hoolduse abil nahk puhas hoida. DermoPure on mõeldud aknekalduvusega nahale ja selle õrn, kuid tõhus mõju vähendab iluvigu 64% võrra, saavutades esimesed nähtavad tulemused seitsme päevaga*. 

Eucerin DERMOPURE näopuhastusgeel

Eucerin DERMOPURE näopuhastusgeel eemaldab tõhusalt, kuid õrnalt mustuse, jumestuse ja liigse rasu. See jätab naha puhtaks, värskeks ja elastseks ning on seebi- ja lõhnavaba. Toodet tuleb kasutada kaks korda päevas: hommikul ja õhtul enne nahahooldust. 

Eucerin DERMOPURE matistav emulsioon
Eucerin DERMOPURE matistav emulsioon võitleb tõhusalt vistrike ja mustpeadega ning aitab pikaajaliselt parandada iluvigade ja aknekalduvusega nõudliku naha seisukorda. See vähendab ebapuhtust, puhastab nahka ega lase sel kaheksa tunni jooksul läikima hakata. Kandke hommikul korralikult puhastatud näole.  

Eucerin DERMOPURE nahka uuendav seerum
Eucerin DERMOPURE nahka uuendav seerum on spetsiaalselt välja töötatud selleks, et vähendada vistrikke, paapuleid ja pustuleid, võidelda aknet soodustava bakteri vohamisega ning anda silmanähtavaid tulemusi juba ühe nädalaga – nii saab nahk pikemaajalisel kasutamisel klaarima ja siledama välimuse. Vähendab silmanähtavalt iluvigu ja aitab ennetada nende taasteket. Kandke õhtul korralikult puhastatud näole.

*Kliiniliste uuringute tulemused pärast 8-nädalast kombineeritud kasutamist 90 vabatahtlikul.

 

Täielik nahahooldusrutiin