0 minutit lugemist
Näita Rohkem

TULE SKINFLUENCERIKS!

Oled sa noor või vana, mees või naine, aknega, hüperpigmentatsiooni, kuiva naha või muude nahaprobleemidega – igaühest võib saada skinfluencer

Ära lase oma probleemsel nahal takistada sul elu täiel rinnal elamast. Professionaalsete dermatoloogiliselt testitud nahahooldustoodete abil saad tagasi enesekindluse ja kontrolli oma naha üle.

Kui oled proovinud oma nahaprobleemide lahendamiseks peaaegu kõike, kuid pole leidnud lõplikku lahendust ning vajaksid juhiseid ja lisateavet, siis meil on sulle pakkumine. Kui tunned, et oled lõpuks valmis oma naha üle kontrolli tagasi võtma ja soovid selle teekonna jooksul aidata ja innustada ka teisi, siis liitu Eucerini toreda skinfluencerite kogukonnaga!

Kuidas me skinfluencereid valime?

Erinevatel ajaperioodidel otsime spetsiifiliste nahaprobleemidega inimesi, näiteks hüperpigmentatsiooni või aknelise nahaga, tundliku või kuiva nahaga jne. 

Sobivad inimesed valitakse välja nende saadetud taotluse põhjal. Määravaks saab naha seisukord ning valmisolek oma lugu ja kogemust Eucerini sotsiaalmeedias jagada.

2022. aasta aprillis valime välja grupi skinfluencereid, kellel on põletikujärgne hüperpigmentatsioon. Põletikujärgne hüperpigmentatsioon (PIH) on naha hüperpigmentatsiooni vorm, mille vallandab peamiselt viis, kuidas nahk peale põletikku taastub. See mõjutab tavaliselt nägu ja enim päikest saavaid kehaosi ning ilmub lamedate laikudena roosakast kuni tumepruuni värvuseni. Algpõhjus on suurenenud melaniini tootmine, mida stimuleerivad põletikulised tegurid. Kui põletik ehk akne on taandunud, võivad tumedad laigud siiski aastateks alles jääda.

Miks skinfluenceriks hakata?
 
Sul on võimalus osaleda kuuenädalases Eucerini toodete testimises. Tooted antakse sulle tasuta. Samuti toimub iganädalane veebikohtumine, kus jagame teavet toodete kasutamise kohta ja muud harivat informatsiooni. Sul avaneb võimalus osaleda grupikonsultatsioonidel nahaarstiga, kes vastab kõikidele sinu küsimustele.
 
Kõlab hästi! Aga mida ma tegema pean?
 
Kõik, mida pead tegema, on kandideerima ja olema valmis oma kogemusi Eucerini sotsiaalmeedias jagama. Anname sulle projekti käigus ülesandeid, mis aitavad sul tõeliseks skinfluenceriks saada!