#GeneratsioonEucerin

PÕLVEST PÕLVE
NAHAHOOLDUSE SALADUSED

#GeneratsioonEucerin

#GeneratsioonEucerin annab vahetu ülevaate tugevate, autentsete naiste lugudesse, kes jagavad omavahelist ema&tütre suhet ning põlvest põlve edasikantud nahahoolduse nippe. Nii nagu meie elugi on pidevas muutumises, peab ka nahahooldus arenema koos meiega. Me kõik soovime end tunda oma nahas hästi – olenemata vanusest. 

Vestlusõhtu põlvest põlve nahahoolduse saladustest: Merle Palmiste, Kethi Uibomägi ja tema ema Meeli Uibomägi, esteetilise meditsiini õde Elli Maria Mäesalu ning Blondcast podcast’I juht Katri Teller.

Avasta Elizabethi ja Kethi ning nende emade Merle ja Meeli siirad ja puudutavad lood.

Merle Palmiste & Elizabeth Berthel

 

Nagu kaasaegsetele naistele kohane, tõdevad mõlemad, et ilusaks teeb naise eelkõige enesekindlus. Kortsud ja vananemine ei ole tegelikult maailma lõpp. Enesekindlust toetab hea enesetunne, mille saavutamiseks on vaja korralikult magada, tasakaalustatult toituda ning enda eest üleüldiselt hoolitseda. Merle arvab, et enda vastu tuleb leebem olla: „Stressis inimesel lähevad nägu ja õlad pingesse, siis on abiks lõdvestavad näolihaste harjutused. Vahel tuleb end veidi poputada lasta, see teeb igaühel tuju heaks ja loob lõppkokkuvõttes enesekindlama ja ilusama inimese.“ Elizabeth usub, et emalt saadud ilunipid on talle kasuks, kuid kõige suuremaks eeskujuks on ema ellusuhtumine: „See elegantne enesekindlus ja kaugele paistev sära on see, mis mu ema eriliseks teeb!“ võtab Elizabeth iluteema kokku.

 

Merle Elizabeth

Kethi Uibomägi & Meeli Uibomägi

 

Ilu saab alguse heast enesetundest ning sellele aitab kaasa puhas ja hoolitsetud nahk, terved juuksed ja küüned. „Eelkõige peab ennast ilusana tundma,“ sõnab Meeli. „Virina näoga inimene on hoopis teist nägu, kohe tulevad kortsud ja ilme muutub,“ lisab ta. Kethi arvates tähendab ilu helgust, elujaatavat, lõbusat ja positiivset inimest. Kethi käib hea meelega ka emaga koos peol, sest neil on koos pidevalt nii naljakas ja täiesti tühjast asjast itsitatakse pisarateni. „Lõbus peab olema, siis on inimene ilus,“ lisab ta. Emad on meie jaoks justkui peegel tulevikku,“ sõnab Kethi ema suunas muiates, „õnneks võin südamerahuga öelda, et kui ma sama ilusasti vananen, siis on küll kõik tipp-topp!“.

 

Kethi Meeli
Kethi Meeli

UUE PÕLVKONNA HYALURON-FILLER

Avasta kolmekordse efektiga vananemisvastane hooldus, mis täidab, stimuleerib ja kaitseb – tõhus võitlus esimeste vananemismärkidega.

 

KÜPSE NAHA VANANEMISVASTANE HOOLDUS

Tõhus vananemisvastane hooldus küpsele nahale, mis täidab sügavamaid kortse, parandab naha elastsust ning annab näole pringi, särava ja värske välimuse.