TUMEDAD SILMAALUSED RINGID JA SILMAALUSED KOTID: PÕHJUSED, SÜMPTOMID JA RAVI

Tumedad ringid silmade all tähendavad seda, et nahapiirkond silmade all on tumenenud, millega kaasnevad tihti “kotid”, mis on selle piirkonna paistetus. Tumedad ringid silmade alla võivad muuta välimuse väsinuks või vanemaks tegelikust vanusest.

Mis põhjustab tumedate ringide teket silmade alla?

Põhjuseid, miks tumedad ringid võivad tekkida, on palju. Selle põhjuseks ei ole alati unepuudus.

Need võivad esineda ükskõik kellel, kuigi kõige sagedamini esinevad need järgnevatel inimestel:

Väsimus võib tunduda kõige tuntuma põhjusena, kuid tegelikult on tumedate silmaaluste ringide tekkimise põhjuseid palju. Enamikul juhtudel ei ole vaja muretseda ning arstiabi pole samuti vajalik.

Inimestele avaldatakse suurt survet selles osas, et nende välimus peab olema perfektne kogu aeg. Tegelikult on tumedad ringid silmade all normaalne osa inimeseks olemisest.

 

TUMEDATE SILMAALUSTE RINGIDE TEKKIMISE PÕHJUSEID ON MITU.

MÕNEDE TAVAPÄRASTE PÕHJUSTE HULKA KUULUVAD JÄRGNEVAD:

LAHENDUS TUMEDATELE SILMAALUSTELE

Eucerin suhtub inimeste dermatoloogilistesse probleemidesse tõsiselt. Sel põhjusel ja kooskõlas uuendustega oleme välja töötanud uue pigmendivastase ja tumedatele silmaalustele suunatud kreemi, mis sisaldab tiamidooli - see on nr 1  pigmendilaikude vastane koostisosa.

Tootekasutuse (PiU) uuring tehti 120 naise seas vanuses 25–45. Pärast regulaarset toote kasutamist 4 nädala jooksul teatasid nad järgmistest tulemustest:

NAHAHOOLDUSRUTIIN PIGMENDILAIKUDE VASTU